Okuyucu Görüşleri | Öğreti | Öğretiler | Sevin Verin Erdemli Olun

♥ Okuyucu Görüşleri ♥                             

Bu dünyada tanıyabileceğiniz ender insanlardan biri Sayın Doç. Dr. Ahmet YILDIZHAN.

Çok şükür ki Rabbim bana bu fırsatı verdi. “Öğreti”de yazdığı “50 Erdem” in tamamını kendi hayatında yaşayan, Rabbimin sevgili kulu olmayı başarmış, iyi insan olmayı kendine ilke edinmiş, mesleğinde dünyanın sayılı Beyin Cerrahları arasına girmiş güzel yürekli insan.

“Öğreti” nin daha geniş kitlelere ulaşmasını, tüm yeryüzünü kaplamasını ve insanların bu bilgiden faydalanmasını diliyorum. O zaman dünya daha yaşanabilir hale gelecektir. Sapkınlıklar, savaşlar bitecektir. Barış dolu, iyilik dolu bir yer olacaktır. Sayın Hocam sizi 25 yıldır tanıyorum. Sizi ve yazılarınızı kendim ve aileme rehber edindim.

Allah sizden razı olsun. Rabbim size ve sevdiklerinize iki cihan saadeti versin inşaAllah.

Hemşire Meliha ALSAN

Öğreti Hakkında

Sayın Hocam,

Branşınızda üstün değerlere sahip bir hekimsiniz, bu yüzden de sizi tanıdığım için şahsım adına çok mutluyum. Aynı zamanda da kaleme aldığınız
ÖĞRETİ’nin başından beri bire bir takipçisiyim.
Büyük bir zevkle okuduğum yazılarınızı, siz kitap haline getirmeden ben getirdim, öyle ki başucu kitabım haline geldi. Yeniden insan gibi insan olabilmek, kaybettiğimiz, dahası yitirdiğimiz bu erdemleri tekrar kazanabilmek çok önemli ve gerekli. ÖĞRETİ evrensel olup,tüm insanların perspektiflerini değiştirecek kapsamda bir KÜLT eser niteliğinde… Öyle ki, bireyi yüreğinin çok derinlerine götürüp eksik yanlarımızı görmemize yardımcı oluyor, tabi görmek isteyenlere!!!
Hocam, dilerim en kısa zamanda raflarda bu değerli eserinizi görürüz.
Elinize, kaleminize, yüreğinize ve de engin bilgilerinize binlere kere teşekkürler…

Sağlıcakla kalın…

Maral CİVELEK

Öğreti Hakkında

Allah sizi hem bu dünyada hem de ahirette en yüce makamlara erdirsin. Ayağınıza taş değmesin. Siz ve sizin soyunuzdan gelen herkese Rabbim hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip eylesin. Çok mükemmel bir insansınız. Allah sizi ahirette peygamberimize komşu eylesin.

Amin.

Esma ŞENEL

Öğreti Hakkında

Sevgili Ahmet,

Öğretilerini okudum. Bu öğretiler yüksek bir akıl mahsulü. Çok faydalandım. İslamiyet ile ilgili düşüncelerin de Emevi Devleti ve Abbasi Devleti sonrasında, tarihte İslam Medeniyeti diye anılan Türk’lerin kurduğu akılı esas alan İslam Felsefesine dayanıyor. Keşke bütün insanlık bu düşüncelere sahip olabilse. Bilhassa günümüz Müslümanları.

Sevgiler.

Sadık Engin YEŞİLOVA

Kuleli Askeri Lisesi’nden Arkadaşı

Öğreti Hakkında

Öğreti‘ yi insanlığa lütfeden bir insan, mükemmelsiniz çok saygıdeğer Hocam.

Allah razı olsun.

Emrah KARAOĞLU

Öğreti Hakkında

Merhaba Ahmet Bey,

İsmim Ayberk, yaşım 32, size ilk kez sene başında Öğreti hakkında yazmıştım, sene sonuna doğru tekrar yazma imkanını buluyorum.

Öğretinin içinde özellikle ilgilendiğim kısımlar olmuştu, o kısımlardaki düşünceleriniz zamanla eksik olduğunu hissettiğim düşüncelerimi bir yapboz misali tamamladı.

Öğretinin öncesinde kendimde keşfettiğim ve halen geliştirmeye devam ettiğim bilinç, özellikle son 1,5 yıldır etrafıma ve olaylara olan bakış açımı değiştirdi. Eğer bu süreçte varlık seviyemde bir nebze olsun değişiklik yaşandıysa, bunda sizin ve öğretinizin de katkısı olabileceğini düşünerek, bu maili size yazma ihtiyacı hissettim.

Şahsınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Allah’a emanet olunuz.

Ayberk ATİK

Öğreti Hakkında

Çok Değerli Kardeşim Ahmet,

Öğreti‘yi dikkatlice okumaya çalıştım. Öncelikle belirtmeliyim ki insanlara yol gösteren; iyiliğe, güzelliğe ve Allah’a yönlendiren çok değerli bir eser olmuş.

Candan tebrik ediyorum. Bir an önce kitap haline gelerek yaygınlaşmasını diliyorum.

Ahmet Kemal EMREN

Emekli Tuğgeneral

Öğreti Hakkında

Sayın Hocam,

Yazdığınız Öğreti‘ yi okumaya çalıştım.

Bu yazı keşke tüm insanlığın rehberi olsa. İnşallah devamında kitaba ulaşır temennisiyle elinize, fikrinize sağlık dileklerimle sağlıkla kalın.

Turan ÇAKICI

Öğreti Hakkında

Bize Yazın