Okuyucu Görüşleri | Öğreti | Öğretiler | Sevin Verin Erdemli Olun

♥ Okuyucu Görüşleri ♥                             

Allah sizi hem bu dünyada hem de ahirette en yüce makamlara erdirsin. Ayağınıza taş değmesin. Siz ve sizin soyunuzdan gelen herkese Rabbim hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip eylesin. Çok mükemmel bir insansınız. Allah sizi ahirette peygamberimize komşu eylesin.

Amin.

Esma ŞENEL

Öğreti Hakkında

Sevgili Ahmet,

Öğretilerini okudum. Bu öğretiler yüksek bir akıl mahsulü. Çok faydalandım. İslamiyet ile ilgili düşüncelerin de Emevi Devleti ve Abbasi Devleti sonrasında, tarihte İslam Medeniyeti diye anılan Türk’lerin kurduğu akılı esas alan İslam Felsefesine dayanıyor. Keşke bütün insanlık bu düşüncelere sahip olabilse. Bilhassa günümüz Müslümanları.

Sevgiler.

Sadık ENGİN

Kuleli Askeri Lisesi’nden Arkadaşı

Öğreti Hakkında

Öğreti‘ yi insanlığa lütfeden bir insan, mükemmelsiniz çok saygıdeğer Hocam.

Allah razı olsun.

Emrah KARAOĞLU

Öğreti Hakkında

Merhaba Ahmet Bey,

İsmim Ayberk, yaşım 32, size ilk kez sene başında Öğreti hakkında yazmıştım, sene sonuna doğru tekrar yazma imkanını buluyorum.

Öğretinin içinde özellikle ilgilendiğim kısımlar olmuştu, o kısımlardaki düşünceleriniz zamanla eksik olduğunu hissettiğim düşüncelerimi bir yapboz misali tamamladı.

Öğretinin öncesinde kendimde keşfettiğim ve halen geliştirmeye devam ettiğim bilinç, özellikle son 1,5 yıldır etrafıma ve olaylara olan bakış açımı değiştirdi. Eğer bu süreçte varlık seviyemde bir nebze olsun değişiklik yaşandıysa, bunda sizin ve öğretinizin de katkısı olabileceğini düşünerek, bu maili size yazma ihtiyacı hissettim.

Şahsınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Allah’a emanet olunuz.

Ayberk ATİK

Öğreti Hakkında

Çok Değerli Kardeşim Ahmet,

Öğreti‘yi dikkatlice okumaya çalıştım. Öncelikle belirtmeliyim ki insanlara yol gösteren; iyiliğe, güzelliğe ve Allah’a yönlendiren çok değerli bir eser olmuş.

Candan tebrik ediyorum. Bir an önce kitap haline gelerek yaygınlaşmasını diliyorum.

Ahmet Kemal EMREN

Emekli Tuğgeneral

Öğreti Hakkında

Sayın Hocam,

Yazdığınız Öğreti‘ yi okumaya çalıştım.

Bu yazı keşke tüm insanlığın rehberi olsa. İnşallah devamında kitaba ulaşır temennisiyle elinize, fikrinize sağlık dileklerimle sağlıkla kalın.

Turan ÇAKICI

Öğreti Hakkında

Bize Yazın