Öğreti | Öğretinin Öğretmenleri | Tüm Öğretiler | Doç.Dr.Ahmet YILDIZHAN

Fatma Esra Güzeloğlu ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirdi. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde  hukuk eğitimi aldı. Yüksek lisansını İsviçre’de Fribourg Üniversitesi’nde özel hukuk alanında tamamladı. Avukatlık mesleğini icra etmekte olup; İstanbul’da yaşamaktadır. Avukat Fatma Esra Güzeloğlu CAS yani Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nde, 2017 yılında İsviçre’nin Lozan kentinde Avukat Abdülkadir Güzeloğlu ve Avukat Fatih Selim Yıldızhan’ın Türkiye’ye kazandırdıkları önemli davanın savunma metnini hazırlayan üç Avukat’tan birisi olarak da görev yaptı.

Saliha Elif Yıldızhan Robert Kolej’deki eğitiminin ardından lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nde Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde tamamladı. Ardından Uludağ ve Köln Üniversiteleri’nde Mikrobiyal Genetik ve Moleküler Biyoloji alanlarında yüksek lisans eğitimi aldı. Acıbadem Üniversitesi’nde Biyoinformatik alanında doktora öğrencisi olarak görev yapmaktadır.

Dilek Kar Eğri ilk, orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlayarak Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. İleri farkındalık ve yaşam koçluğu eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi’nde sosyal hizmetler okuyor. Aynı üniversiteden “Onur Belgesi”ne sahiptir.  Halen Bursa’da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapan Dilek Kar Eğri bundan sonra insanlığa “Öğreti’nin Öğretmeni” olarak da hizmet edecektir.

Abdullah Emir Yıldızhan ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi İngilizce Uluslararası Ticaret ve İşletme Bölümü’nü bitirdi. Halen uluslararası ticaret alanında yüksek lisans (MBA) için hazırlanmaktadır.